603 811 834 sport@powiatbrzeski.pl

Startujemy z e-Sport CUP 2021!

Startujemy z kolejną edycją Powiat Brzeski E-Sport Cup.

Już w poniedziałek ruszają zapisy, które odblokują dla Was kody dostępu. Od tego momentu do 10 stycznia włącznie możecie do woli ćwiczyć trasy, testować samochody i poprawiać swoje czasy.

Przygotowaliśmy pięć finałowych wyścigów! Pierwszy z nich rozpoczyna się 11 stycznia o godzinie 19:00. Jednak, co istotne, warto przed każdym wyścigiem wcześniej zalogować się na serwerze i wziąć udział w treningach (godz. 18:00) oraz kwalifikacjach (18:30). Wynik uzyskany w kwalifikacjach będzie miał wpływ na pozycję startową w wyścigu finałowym.

Szczegóły informujące o tym, jak dołączyć do gry oraz dotyczące wyścigów dostępną są w zakładce Regulamin.

Powiat Brzeski E-Sport Cup 2021 przenosi naszych Uczestników na tory najbardziej realistycznej, dynamicznej, zaawansowanej graficznie i technologicznie gry wyścigowej na naszej planecie. PROJECT CARS stworzona została przez graczy, a testowana jest przez prawdziwych kierowców wyścigowych. To najczęściej wybierana gra przez zawodowców e-sportowych.

Do wygrania atrakcyjne nagrody! Dla Zwycięzcy konsola Xbox One S z padem w zestawie. Wicelider otrzyma kierownicę Hori Racing Wheel – w pełni konfigurowalną i przede wszystkim autentyczną kierownicę wyścigową APEX. Z kolei zdobywca trzeciego miejsca będzie mógł cieszyć się znakomitym dźwiękiem słuchawek Microsoft Xbox One Stereo Headset.

Serdecznie zapraszamy na tor!

WEJDŹCIE DO GRY!