Świąteczno-Noworoczny Turniej E-Sportowy

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników Powiat Brzeski E-Sport Cup 2020 w dniu 28 grudnia 2020 roku /PONIEDZIAŁEK/ o godz. 18:30 do udziału w TURNIEJU ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM.

ZA MIEJSCA OD 1 DO 3 PRZYGOTOWALIŚMY ZESTAWY GAMINGOWE.

Już teraz na naszym serwerze można testować trasę turniejową. Wejdź na serwer E-SPORT POWIAT BRZESKI

PARAMETRY SERWERA Project Cars /Świąteczno-Noworoczny Turniej E-Sportowy/
TRASA: SILVERSTONE GP 5,89 KM / 18 ZAKRĘTÓW
SAMOCHÓD: FORMUŁA A
Pogoda: Bezchmurna
Czas wyścigu na serwerze: 11:00 data 28-12-2020
Rzeczywisty czas wyścigu: 28-12-2020 godzina 18:30
Skrzynia biegów: dowolny wybór
Wspomaganie Jazdy: Wyłączone
ABS- wyłączony
Kontrola stabilności: wyłączona
Kontrola trakcji: wyłączona
Uszkodzenia: PEŁNE USZKODZENIA
Usterki Mechaniczne: TAK
Zużycie opon: RZECZYWISTE
Zużycie paliwa: RZECZYWISTE
Automat. Star silnika: Włączone
Flagi i Kary: Włączone – niestety nie będziemy wpływać na mechanikę gry, wszystkie kolizje oraz ścinanie zakrętów będzie zależne od parametrów GRY. (W przypadku dużej ilości popełnienia tego błędu grozi kara dyskwalifikacji)
Wyłączone kolizje aut jadących pod prąd: TAK
Na serwerze na raz może brać udział 30 osób.

Parametry Wyścigów:
Liczba okrążeni: 20
Identyczne auta rywali: Tak
Klasa Pojazdu: Formuła A
Lotny start: NIE
Trening: 15 minut
Kwalifikacje: 15 minut
Obowiązkowy Pit Stop: TAK
Szybkość łącza 600 MB/s osoby z PING: powyżej 500 będą automatycznie usuwani z serwera dla płynniejszej rozgrywki.

Osoby rozłączające się przed zakończeniem zawodów zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.
W przypadku kolizji z innym uczestnikiem zabawy, nie będziemy wpływać na rozstrzyganie takich sporów.
Turniej nie jest turniejem ligowym, a realizowany jest zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.
Wszystkie pozostałe elementy rozgrywki nie wymienione w tym opisie, są ustawieniami na które nie będziemy wpływać.