Finał Powiat Brzeski E-Sport Cup – poznaj Zwycięzców

Niedawno zakończył się pierwszy internetowy Turniej Powiat Brzeski E-Sport Cup 2020. Pięćdziesiąt uczestników przez miesiąc walczyło o miejsce na podium. Wysoki poziom został wyznaczony już w pierwszych dniach zaciętej rywalizacji. Miejsca w rankingu codziennie się tasowały – zawodnicy nie dawali za wygraną, pokonując rywali lub bijąc własne rekordy.

Przypomnijmy – Powiat Brzeski E-Sport Cup 2020 wystartował 16 maja o godz. 21:00. Uczestnicy mieli za zadanie przejechać identyczny zestaw 10 różnych tras (10 minut na każdą trasę). Zgodnie z zasadami wieloetapowych wyścigów, podliczony został czas ogólny wszystkich tras. A było o co walczyć – oprócz pucharów trójka na podium otrzymała atrakcyjne nagrody dedykowane dla graczy. Nagrodą główną była konsola Xbox One S.

Ostatecznie na prowadzenie wysunął się Filip Witkowski, któremu udało się do końca utrzymać zwycięską pozycję. W końcowym rozrachunku pokonał pozostałych z wynikiem 7,983 min. Na miejscu drugim znalazł się Jakub Borowiec, tracąc do lidera zaledwie0,012 min (co daje 0,72 sek.)! Trzecie miejsce obroniła Wiktoria Borowiec, udowadniając tym samym, że e-sport to także pole do popisu dla kobiet.

Finaliści rywalizacji to uczniowie naszych szkół średnich – Filip na co dzień uczy się w ZSTiB, czyli popularnej „Zielonce”, z kolei Jakub i Wiktoria to silna reprezentacja brzeskiej „Jedynki”. Serdecznie gratulujemy wszytskim uczestnikom!

dsc-8849.jpg
zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w e-sport cup powiat brzeski 2020

Podziękowania dla niezastąpionego Zespołu Sklepu Komputerowego PIXEL – za pomoc, za zaangażowanie, za profesjonalizm!

To nie jedyne emocje e-sportowe w tym roku. We wrześniu jesienna odsłona internetowej rywalizacji – będzie coś dla fanów piłki nożnej. Śledźcie naszą stronę www.esport.powiatbrzeski.pl oraz profil na Facebooku. Szczegóły niebawem!